team associated SC10 Body Posts, front and rear
Discontinued
or 4 payments of $2.23 with
Info
Description
team associated SC10 Body Posts, front and rear is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a set of replacement Associated Front and Rear Body Posts.
compatible with these RC vehicles.
- SC10
Description
Specificationsteam associated SC10 Body Posts, front and rear is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a set of replacement Associated Front and Rear Body Posts.
compatible with these RC vehicles.
- SC10
team associated SC10 Body Posts, front and rear is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a set of replacement Associated Front and Rear Body Posts.
compatible with these RC vehicles.
- SC10
| SKU | ass9821 |
| Barcode # | 784695 098213 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder