team associated Truck Hex Wheels, yellow
or 4 payments of $4.70 with
Info
Description
team associated Truck Hex Wheels, yellow is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of two Team Associated Hex Dish 1/10 Stadium Truck Wheels.
compatible with these RC vehicles.
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
Description
Specificationsteam associated Truck Hex Wheels, yellow is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of two Team Associated Hex Dish 1/10 Stadium Truck Wheels.
compatible with these RC vehicles.
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
team associated Truck Hex Wheels, yellow is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of two Team Associated Hex Dish 1/10 Stadium Truck Wheels.
compatible with these RC vehicles.
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
| SKU | ass7853 |
| Barcode # | 784695078536 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1570kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock