On Sale
5% OFF
Description
Throttle Servo 3kg (FTX-6559)
Description
SpecificationsThrottle Servo 3kg (FTX-6559)
Throttle Servo 3kg (FTX-6559)
| SKU | RH-H0011 |
| Barcode # | 8793000012624 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |