Description
13mm SHOCK COLLARS, BLUE ALUMI
Team Associated 13mm Shock Collars. These replacement shock collars are intended for the Team Associated B6.4 or the B6.4D. Package includes two shock collars and two shock collar O-rings.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
Description
Specifications13mm SHOCK COLLARS, BLUE ALUMI
Team Associated 13mm Shock Collars. These replacement shock collars are intended for the Team Associated B6.4 or the B6.4D. Package includes two shock collars and two shock collar O-rings.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
13mm SHOCK COLLARS, BLUE ALUMI
Team Associated 13mm Shock Collars. These replacement shock collars are intended for the Team Associated B6.4 or the B6.4D. Package includes two shock collars and two shock collar O-rings.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
| SKU | ASS91928 |
| Barcode # | 784695919280 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock