Savox Monster Torque Brushless Servo Black Edition .11sec / 972.1oz - SAV-SB2290SG
SKU: SAV-SB2290SG
$199.99 10% off RRP
Description
Cnc Alum Futaba Servo Horn VS
Description
SpecificationsCnc Alum Futaba Servo Horn VS
Cnc Alum Futaba Servo Horn VS
| SKU | HB-89635 |
| Barcode # | 4711605960823 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |