On Sale
5% OFF
Description
#CRF B321 Factory Team Buggy
Description
Specifications#CRF B321 Factory Team Buggy
#CRF B321 Factory Team Buggy
| SKU | ORI80691 |
| Barcode # | 7612888 806914 |
| Brand | TEAM ORION |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |