Team Associated Rear Springs V2, brown, 3.8 lb/in, L86, 11.75T, 1.6D 81234
SKU: Ass81234
$17.28 10% off RRP
Description
Diff Pinion Gear 10T V2 RC8T3/T3e
This is a replacement Team Associated 10 Tooth V2 Differential Pinion Gear, to be used with the 46 Tooth Ring Gear (ASC81006).
This part fits the following vehicles:
Description
SpecificationsDiff Pinion Gear 10T V2 RC8T3/T3e
This is a replacement Team Associated 10 Tooth V2 Differential Pinion Gear, to be used with the 46 Tooth Ring Gear (ASC81006).
This part fits the following vehicles:
Diff Pinion Gear 10T V2 RC8T3/T3e
This is a replacement Team Associated 10 Tooth V2 Differential Pinion Gear, to be used with the 46 Tooth Ring Gear (ASC81006).
This part fits the following vehicles:
| SKU | ASS81007 |
| Barcode # | 784695810075 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0180kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |