Description
Spring Steel Kwik-Links are the tried and true top quality Kwik-Link. Ideal for control linkage hook-up. Use with threaded rods or threaded couplers. 2-56 are for use with .072 dia wire, link guards included.
Key Features:
- 2 per package
Description
SpecificationsSpring Steel Kwik-Links are the tried and true top quality Kwik-Link. Ideal for control linkage hook-up. Use with threaded rods or threaded couplers. 2-56 are for use with .072 dia wire, link guards included.
Key Features:
- 2 per package
Spring Steel Kwik-Links are the tried and true top quality Kwik-Link. Ideal for control linkage hook-up. Use with threaded rods or threaded couplers. 2-56 are for use with .072 dia wire, link guards included.
Key Features:
- 2 per package
| SKU | dbr109 |
| Barcode # | 011859001094 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock