Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
FT 13mm SHOCK PISTONS, 2.5mm,
Team Associated Factory Team 13mm 2.5mm Shock Piston. These optional shock pistons are intended for the Team Associated B6.4 and B6.4D. Package includes two shock pistons.
This part fits the following vehicles:
Description
SpecificationsFT 13mm SHOCK PISTONS, 2.5mm,
Team Associated Factory Team 13mm 2.5mm Shock Piston. These optional shock pistons are intended for the Team Associated B6.4 and B6.4D. Package includes two shock pistons.
This part fits the following vehicles:
FT 13mm SHOCK PISTONS, 2.5mm,
Team Associated Factory Team 13mm 2.5mm Shock Piston. These optional shock pistons are intended for the Team Associated B6.4 and B6.4D. Package includes two shock pistons.
This part fits the following vehicles:
| SKU | ASS91933 |
| Barcode # | 784695919334 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |