Gens Ace 2S 3000mAh 7.4V TX Soft Case Lipo Battery (JST) - GEA30002STXJ
SKU: GEA30002STXJ
$49.49 10% off RRP
or 4 payments of $55.00 with
Info
Description
This 3.7V 10,500mAh 1S iX20 Transmitter Battery: XH-1S is compatible with the Spektrum iX20.
Description
SpecificationsThis 3.7V 10,500mAh 1S iX20 Transmitter Battery: XH-1S is compatible with the Spektrum iX20.
This 3.7V 10,500mAh 1S iX20 Transmitter Battery: XH-1S is compatible with the Spektrum iX20.
| SKU | SPMB10500LITX |
| Barcode # | 605482672563 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |