Evergreen 4524 White Polystyrene Seam Roof Sheet 0.500 x 6 x 12" / 12.7mm x 15cm x 30cm (1)
SKU: EVE-04524
$20.89 5% off RRP
or 4 payments of $23.75 with
Info
Description
Spektrum's 3S ECU battery are built with high-quality 9.9V Li-Fe battery cells designed specifically for turbine Electronic Control Unit (ECU) use.
Description
SpecificationsSpektrum's 3S ECU battery are built with high-quality 9.9V Li-Fe battery cells designed specifically for turbine Electronic Control Unit (ECU) use.
Spektrum's 3S ECU battery are built with high-quality 9.9V Li-Fe battery cells designed specifically for turbine Electronic Control Unit (ECU) use.
| SKU | SPMX22003SLFRX |
| Barcode # | 605482418499 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |