Spektrum 2200mah 2S 6.6v Smart LiFe Receiver Battery with IC3 Connector - SPMX22002SLFRX
SKU: SPMX22002SLFRX
$75.04 5% off RRP
or 4 payments of $35.86 with
Info
Description
This is a Spektrum 4000mAh 2S 6.6V Li-Fe receiver battery.
Description
SpecificationsThis is a Spektrum 4000mAh 2S 6.6V Li-Fe receiver battery.
This is a Spektrum 4000mAh 2S 6.6V Li-Fe receiver battery.
| SKU | SPMB4000LFRX |
| Barcode # | 605482555767 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.2690kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |