Spektrum Radio Orange Switch Nuts with Wrench, 8pcs - SPMA1303
or 4 payments of $8.07 with
Info
Description
Spektrum Radio Orange Switch Nuts with Wrench, 8pcs - SPMA1303
Product Information
Need to replace one of the switch bezel nuts on your Spektrum transmitter? Or just want to personalize your transmitter with some beauty and bling? These nuts come in a variety of colours and include a helpful tool to install and to keep the nuts tight.
What's In The Box
- (8) Machined Aluminum Spektrum Switch Nuts, Orange
- (1) Matching Switch Nut Tool
Description
SpecificationsSpektrum Radio Orange Switch Nuts with Wrench, 8pcs - SPMA1303
Product Information
Need to replace one of the switch bezel nuts on your Spektrum transmitter? Or just want to personalize your transmitter with some beauty and bling? These nuts come in a variety of colours and include a helpful tool to install and to keep the nuts tight.
What's In The Box
- (8) Machined Aluminum Spektrum Switch Nuts, Orange
- (1) Matching Switch Nut Tool
Spektrum Radio Orange Switch Nuts with Wrench, 8pcs - SPMA1303
Product Information
Need to replace one of the switch bezel nuts on your Spektrum transmitter? Or just want to personalize your transmitter with some beauty and bling? These nuts come in a variety of colours and include a helpful tool to install and to keep the nuts tight.
What's In The Box
- (8) Machined Aluminum Spektrum Switch Nuts, Orange
- (1) Matching Switch Nut Tool
| SKU | SPMA1303 |
| Barcode # | 605482186619 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock