SWEEP 1/10 D-Series High-end compound 32 shore Pre-glued tires for Asphalt (4pcs) - SW-D-32R3PGS
SW-D-32R3PGS
or 4 payments of $11.75 with
Info
Description
SWEEP 1/10 D-Series High-end compound 32 shore Pre-glued tires for Asphalt (4pcs)
Step up your game with the SWEEP D-Series 32 Shore Pre-Glued Tires, designed specifically for high-traction asphalt racing. These premium touring car tires are your go-to choice when consistency, speed, and reliability matter most.
Description
SpecificationsSWEEP 1/10 D-Series High-end compound 32 shore Pre-glued tires for Asphalt (4pcs)
Step up your game with the SWEEP D-Series 32 Shore Pre-Glued Tires, designed specifically for high-traction asphalt racing. These premium touring car tires are your go-to choice when consistency, speed, and reliability matter most.
SWEEP 1/10 D-Series High-end compound 32 shore Pre-glued tires for Asphalt (4pcs)
Step up your game with the SWEEP D-Series 32 Shore Pre-Glued Tires, designed specifically for high-traction asphalt racing. These premium touring car tires are your go-to choice when consistency, speed, and reliability matter most.
| SKU | SW-D-32R3PGS |
| Barcode # | 8805910120884 |
| Brand | sweep |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder