K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $13.50 with
Info
Description
Team associated FT 13x27.5mm Shock Bodies, with Genuine FOX Kashima Coat 91925
Team Associated Factory Team FOX Kashima Coated 13x27.5mm Shock Body. These shock bodies are an optional upgrade intended for the rear of the B6.4 and B6.4D buggies. Featuring genuine FOX Kashima coating these shock bodies offer silky smooth, long lasting operation and give your ride the Factory Team look! Package includes two FOX Kashima Coated 13x27.5mm Shock Bodies.
This part fits the following vehicles:
Description
SpecificationsTeam associated FT 13x27.5mm Shock Bodies, with Genuine FOX Kashima Coat 91925
Team Associated Factory Team FOX Kashima Coated 13x27.5mm Shock Body. These shock bodies are an optional upgrade intended for the rear of the B6.4 and B6.4D buggies. Featuring genuine FOX Kashima coating these shock bodies offer silky smooth, long lasting operation and give your ride the Factory Team look! Package includes two FOX Kashima Coated 13x27.5mm Shock Bodies.
This part fits the following vehicles:
Team associated FT 13x27.5mm Shock Bodies, with Genuine FOX Kashima Coat 91925
Team Associated Factory Team FOX Kashima Coated 13x27.5mm Shock Body. These shock bodies are an optional upgrade intended for the rear of the B6.4 and B6.4D buggies. Featuring genuine FOX Kashima coating these shock bodies offer silky smooth, long lasting operation and give your ride the Factory Team look! Package includes two FOX Kashima Coated 13x27.5mm Shock Bodies.
This part fits the following vehicles:
| SKU | ASS91925 |
| Barcode # | 784695919259 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |