Team Associated RC8B4 Spring Cups and Shock Rod Ends 81512
or 4 payments of $4.25 with
Info
Description
Team Associated RC8B4 Spring Cups and Shock Rod Ends 81512
Team Associated RC8B4 Spring Cups & Shock Rod Ends. Package includes replacement shock spring cups and rod ends, as well as shock cap bushings and anti-roll bar links that can be used with the RC8B4 and RC8B4e models.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Description
SpecificationsTeam Associated RC8B4 Spring Cups and Shock Rod Ends 81512
Team Associated RC8B4 Spring Cups & Shock Rod Ends. Package includes replacement shock spring cups and rod ends, as well as shock cap bushings and anti-roll bar links that can be used with the RC8B4 and RC8B4e models.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Team Associated RC8B4 Spring Cups and Shock Rod Ends 81512
Team Associated RC8B4 Spring Cups & Shock Rod Ends. Package includes replacement shock spring cups and rod ends, as well as shock cap bushings and anti-roll bar links that can be used with the RC8B4 and RC8B4e models.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
| SKU | ASS81512 |
| Barcode # | 784695815124 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock