Team Associated RC8B4 Steering Blocks 81514
or 4 payments of $6.34 with
Info
Description
Team Associated RC8B4 Steering Blocks 81514
Team Associated RC8B4 Steering Blocks. Package includes two replacement steering blocks and pivot ball bushings.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Description
SpecificationsTeam Associated RC8B4 Steering Blocks 81514
Team Associated RC8B4 Steering Blocks. Package includes two replacement steering blocks and pivot ball bushings.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Team Associated RC8B4 Steering Blocks 81514
Team Associated RC8B4 Steering Blocks. Package includes two replacement steering blocks and pivot ball bushings.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
| SKU | ASS81514 |
| Barcode # | 784695815148 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock