Description
team associated Rear Suspension Arms is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement Team Associated Rear A-Arm Set.
This set includes one left and one right arm.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
Description
Specificationsteam associated Rear Suspension Arms is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement Team Associated Rear A-Arm Set.
This set includes one left and one right arm.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
team associated Rear Suspension Arms is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement Team Associated Rear A-Arm Set.
This set includes one left and one right arm.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
| SKU | ass9582 |
| Barcode # | 784695095823 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder