Description
Front Axles
This is a pack of two replacement Team Associated Front Axles, for use with the ProSC10, DB10 and Trophy Rat.
This part fits the following vehicles:
- DR10
- DR10M
- Pro2 DK10SW
- Pro2 LT10SW
- Pro2 RT10SW
- Pro2 SC10
- ProSC10
- Reflex DB10
- Trophy Rat
This part fits the following other parts:
- #71033 - SC5M Front Axles
Description
SpecificationsFront Axles
This is a pack of two replacement Team Associated Front Axles, for use with the ProSC10, DB10 and Trophy Rat.
This part fits the following vehicles:
- DR10
- DR10M
- Pro2 DK10SW
- Pro2 LT10SW
- Pro2 RT10SW
- Pro2 SC10
- ProSC10
- Reflex DB10
- Trophy Rat
This part fits the following other parts:
- #71033 - SC5M Front Axles
Front Axles
This is a pack of two replacement Team Associated Front Axles, for use with the ProSC10, DB10 and Trophy Rat.
This part fits the following vehicles:
- DR10
- DR10M
- Pro2 DK10SW
- Pro2 LT10SW
- Pro2 RT10SW
- Pro2 SC10
- ProSC10
- Reflex DB10
- Trophy Rat
This part fits the following other parts:
- #71033 - SC5M Front Axles
| SKU | ASS71127 |
| Barcode # | 784695711273 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0290kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder