Team associated 81484 RC8T3.2 REAR SHOCK TOWER
or 4 payments of $16.79 with
Info
Description
Team associated 81484 RC8T3.2 REAR SHOCK TOWER
This is a replacement Team Associated RC8T3.2 Aluminum Rear Shock Tower, intended for use with the RC8 T3.2 and T3.2e Team kits.
This part fits the following vehicles:
- RC8T3.2
Description
SpecificationsTeam associated 81484 RC8T3.2 REAR SHOCK TOWER
This is a replacement Team Associated RC8T3.2 Aluminum Rear Shock Tower, intended for use with the RC8 T3.2 and T3.2e Team kits.
This part fits the following vehicles:
- RC8T3.2
Team associated 81484 RC8T3.2 REAR SHOCK TOWER
This is a replacement Team Associated RC8T3.2 Aluminum Rear Shock Tower, intended for use with the RC8 T3.2 and T3.2e Team kits.
This part fits the following vehicles:
- RC8T3.2
| SKU | ASS81484 |
| Barcode # | 784695814844 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock