SKYRC SK-100155 T200 AC/DC 12A Dual output Charger Multi Chemistry Balance
SKU: SK-100155
$159.10 18% off RRP
or 4 payments of $5.91 with
Info
Description
Hobbywing 30860500 XR10 Pro Stock Spec 2008SH-5V ESC Fan
Hobbywing XR10 Pro Stock Spec 2008SH-5V ESC Fan. This 20x20x8mm fan is a replacement for Hobbywing XR10 Pro Stock Spec 1S and 2S models.
Description
SpecificationsHobbywing 30860500 XR10 Pro Stock Spec 2008SH-5V ESC Fan
Hobbywing XR10 Pro Stock Spec 2008SH-5V ESC Fan. This 20x20x8mm fan is a replacement for Hobbywing XR10 Pro Stock Spec 1S and 2S models.
Hobbywing 30860500 XR10 Pro Stock Spec 2008SH-5V ESC Fan
Hobbywing XR10 Pro Stock Spec 2008SH-5V ESC Fan. This 20x20x8mm fan is a replacement for Hobbywing XR10 Pro Stock Spec 1S and 2S models.
| SKU | hw30860500 |
| Barcode # | 6938994415248 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |